Raspored utakmica na Otvorenom prvenstvu RH U-13

SKUPINE:

  • A – Cedevita, Stoja Pula, Selekcija Zag.županije, DOŠK Drniš, Zapad (Zagreb), Vrijednosnice Osijek II
  • B – OKK Dražen Petrović (Šibenik), Selekcija Sisačko – Moslavačke županije, Međimurje (Čakovec), Tigrići (Sl.Brod), Dubrava II (Zagreb)
  • C – Vrijednosnice Osijek, Vučići (Zagreb), Crikvenica, Mladost (Đurđevac), Cedevita II (Zagreb)
  • D – Split, Pazin, Zara (Zadar), Rudeš (Zagreb), Sesvete, Tigrići II (Sl.Brod)
  • E – Zadar, Kastav, Adriatic (Split), Mladost (Ivanovec), Larus (Zagreb)
  • F – Zagreb, Trogir, Čakovec, Požega, Medveščak (Zagreb)
  • G – Cibona (Zagreb), Alkar (Sinj), FSV (Rijeka), ABC Zadar, Zagreb II
  • H – Sonik Puntamika (Zadar), Dubrava (Zagreb), Radnik (Križevci), Bosco (Zagreb), Life Class (Čakovec)

RASPORED UTAKMICA:

Subota, 16.06.2018.

(SD Dubrava)

Sat Teren 1. ut Teren 2. ut Teren 3.  
08.30 Split – Rudeš 1 Cedevita – Zapad 2 Cedevita II – Vučići 3
09.30 Cibona – Zagreb II 4 Sel.Zag žup – Cedevita 5 Zagreb – Medveščak 6
10.30 Vučići – Mladost Đurđevac 7 Sesvete – Split 8 Čakovec – Zagreb 9
11.30 Dubrava – Life Class 10 Cedevita II – Vrij. Osijek 11 Vr.Osijek II – Sel.Zag žup 12
12.30 FSV Rijeka – Cibona 13 Zara – Sesvete 14 Mladost Đurđ- Crikvenica 15
13.30 Larus – Kastav 16 Požega – Čakovec 17 Sonik Puntamika – Bosco 18
14.30 Crikvenica – Vrij.Osijek 19 DOŠK Drniš – Stoja 20 Life Class – Radnik 21
15.30 Zadar – Larus 22 Zapad – Vrij.Osijek II 23 Kastav – Mladost Ivanov. 24
16.30 Alkar – ABC Zadar 25 Medveščak – Trogir 26 Radnik – Sonik Puntamika 27
17.30 Zapad – DOŠK Drniš 28 Vrij.Osijek II – Stoja 29 Mladost Ivan. – Adriatic 30
18.30 FSV Rijeka – Alkar 31 Zara – Split 32 Trogir – Požega 33
19.30 Adriatic – Zadar 34 DOŠK Drniš – Cedevita 35 Stoja – Sel.Zag.žup 36

(Dvorana OŠ Mato Lovrak)

08.30 Dubrava II – OKK Dražen Petrović 37
09.30 Dubrava – Bosco 38
10.30 OKK Dražen Petrović – Međimurje 39
11.30 Pazin – Rudeš 40
12.30 Tigrići Sl.Brod – Međimurje 41
13.30 ABC Zadar –  Zagreb II 42
14.30 Zara – Tigrići II 43
15.30 Sel.SMŽ – Dubrava II 44
16.30 Tigrići II – Pazin 45
17.30 Tigrići – Sel.SMŽ 46
18.30 Sesvete – Pazin 47
19.30 Tigrići II – Rudeš 48

Nedjelja, 17.06.2018.

(SD Dubrava)

Sat Teren 1. Teren 2. Teren 3.
08.00 Tigrići – Dubrava II 49 Tigrići II – Sesvete 50 Požega – Medveščak 51
08.55 Adriatic – Kastav 52 Zagreb II – FSV Rijeka 53 Sel.Zag žup – Zapad 54
09.50 Zagreb – Požega 55 Cedevita – Vri.Osijek II 56 Split – Tigrići II 57
10.45 FSV Rijeka – ABC Zadar 58 Rudeš – Sesvete 59 Crikvenica –Cedevita II 60
11.40 Pazin – Split 61 Stoja – Cedevita 62 DOŠK – Sel.Zag.žup 63
12.35 Rudeš – Zara 64 Cibona – ABC Zadar 65 Cedevita II– Mladost Đ 66
13.30 Vučići – Vrij.Osijek 67 Tigrići – D.Petrović (Š) 68 Vrij.Osijek II – DOŠK 69
14.25 Cibona – Alkar 70 Radnik – Dubrava 71 Zara – Pazin 72
15.20 D.Petrović – Sel SMŽ 73 Crikvenica – Vučići 74 Mladost Đ – Vrij.Osijek 75
16.15 Bosco – Radnik 76 Mladost Iv. – Zadar 77 Sonik Pun. – Life Class 78
17.10 Trogir – Zagreb 79 Sel.SMŽ – Međimurje 80 Čakovec – Medveščak 81
18.05 Zadar – Kastav 82 Larus – Mladost Ivan. 83 Life Class – Bosco 84
19.00 Stoja – Zapad 85 Trogir – Čakovec 86 Međimur – Dubrava II 87
19.55 Dubrava – Sonik Punt. 88 Adriatic – Larus 89 Alkar – Zagreb II 90

Ponedjeljak, 18.06.2018.

(SD Dubrava)

Sat Teren 1. Teren 2. Teren 3.
12.15 A 1- B 2 91    
13.15 C 2 – D 1 92    
14.15 A 2 – B 1 93    
15.15 C 1 – D 2 94    
16.15 E 1 – F 2 95 G 1- H 2 96 E 2 – F 1 97
17.15 G 2 – H 1 98    
20.15 Pobjednici 91-92 99   Pobjednici 93 – 94 100
21.15 Pobjednici 95 – 96 101   Pobjednici 97 – 98 102

Utorak, 19.06.2018.

(SD Dubrava)

Sat Teren 1. Teren 2. Teren 3.
13.45 Pobjednici 99-102 103 POLUFINALE Pobjednici 100 – 101 104
16.15 Utakmica za 3.mjesto 92    
18.45 Utakmica za 1.mjesto 93    

You may also like...